| Sucki a întrebat:

Buna, am 17 ani, am fost la ginecolog pentru un control de rutina, am fost diagnosticata cu boala inflamatorie pelvină, o răceala, testul pap și la secretie au ieșit bine, nu e nimic in neregula, am primit tratament 3 luni cu ovule, antibiotic și tador, am de ce sa mi fac griji? Încă n am început tratamentul, dar am secreția aceea cu miros ciudat, cum pot scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia urat mirositoare care iti provoaca problemele amintite, va dispare treptat, incet incet in timpul tratamentului care ti-a fost prescris. Multa sanatate!

| Catrice a răspuns:

Secreția aceea e cauzata de boala.
Cum vrei sa te tratezi dacă nu iei tratament?!

| Sucki explică (pentru Catrice):

Am început tratamentul de câteva zile deja