| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Am 19 ani si de aproximativ 6 luni ma cam doare in partea dreapta sub ultima coasta, durerea nu este mare dar este suparatoare, in tot acest timp nu am avut senzatii de voma, varsaturi sau altceva, persoanele mai apropiate mi-au spus ca ar putea fi din cauza stresului cu bacu si altele, a mai patit cineva asa ceva? e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Probabil colecistul(bila).

| Carla01 a răspuns:

Cred că ai apendicita,mergi la doctor mai bine happy, sper totuşi să nu ai nimic, mie mi-e frică de doctori, de operaţie, de injecţii crying(

| Gabitzu246 explică (pentru Carla01):

big grin asta iese din discutie ca m-am operat acuma vreo 2-3 ani.

| Carla01 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Aaaa,scuze atunci, aşa o doare câte odată şi pe mama laughing, probabil e bila happy