| Cristian_Corneliu_M._1996 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Ma doare foarte tare partea dreapta a spatelui,am senzatii de voma, sunt ametit si ma doare burta.Imi spuneti ce ar putea sa fie? Va rog! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu te sfătuiesc să mergi la doctor pentru că el ar știi sigur ce ai. Noi putem să presupunem doar, iar unii pot da sfaturi care ți-ar agrava starea, așa că tu hotărăști ce e de făcut.
O zi plăcută și însănătoșire grabnică!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o criza de bila ori ceva ce nu ti-a priit bine la stomac.
Ar fi indicat sa ceri sfatul medicului de familie.
Ai mancat ceva vechi? ceva ce nu ti-a priit? bea un ceai de sunatoare/menta.
O zi bunahappy

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Posibil sa fi depus efort, sa fi ridicat greutati sau ceva de genul.