| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari si eu. Daca ma puteti ajuta. Vreau sa imi spuneti si mie cum pot scapa de punctele negre? Sau chiar de unele semne ramase de la cosuri? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Foloseste gelul de curatare pentru puncte negre de la clean&clear este f bun, am avut si eu si am folosit si mi-au trecut!
succes!

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Nu merge cu nici un prosdus cosmetic in cazul meu:p. Am si puncte de grasime, mai ales pe nas. Mi-am luat de la supermarket (gasestyi si in farmacie, tot aia e ) un fel de plasturi care se aplica pe nas de la Montagne jeunesse http://www.google.ro/......tp?/imgres si mi-au trecut.costa in jur de 5 lei.depinde de magazin.si poti folosi si un gel de curatare:P. Cu semnele te poti duce la un dermatolog, o prietena avea numai cicatrici, semne de la cosuri, s-a dus la dermatolog si nu stiu exact ce procedeu i-a facut cu un aparat si i-a trecut. Mentionez ca nu doarE:-* Daca as sti mai multe ti-as spune dar din pacate nu mai e in tara:p Succes! Si pentru punctele negre mergi la dermatolog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna poti scapa de punctele negre si de urmele de la cosuri mergand la cosmetica. Functioneaza am avut si eu am fost la cosmetica si s-a rezolvat