| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la stomatolog si am rezolvat problemele cu cariile si cu tartrul (piatra de pe dinti). Mai am cateva pete albe pe dinti. Ce metode eficiente pentru albirea dintilor imi recomandati? Eu folosesc pudra de dinti de la farmacie, dar nu da rezultate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Spală-te de 3 ori pe săptămână cu bicarbonat de sodiu alimentar, apoi cu pastă.În 2 săptămâni se vede rezultatul.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți folosi și sare de lămâie.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Felia de lamaie si bicarbonatul de sodiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lamaie!

| sophie12helen a răspuns:

Colgate MaxWhite happy Mie mi-a mers♪