| namenamenamenamename a întrebat:

Buna,am fumat Iarba si trebuie sa ma duc la un control pentru niste analize la sânge si urina.Care ar fi solutia cea mai rapida pentru a elimina THC din sânge? (RASPUNDETI URGENT VA ROG)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la fumat și respectă-ți sănătatea!
Pa, pa

| Irinelp a răspuns:

Nu mai fuma si fa miscare multa adica alearga minim 3 ore pe saptamana si bea multe lichide dar alcoolul maxim sa fie berea nu mai mult si nici berea nu in exces.

Răspuns utilizator avertizat
| Serban_Alice_1963 a răspuns:

Mult lapte...