| Jasmin3453 a întrebat:

Buna,am nascut acum 3 luni si am o luna de cand am observat niste dureri ascutite in zona intima, as vrea sa stiu daca i s-a mai intamolat cuiva si ce a facut, mentionez ca am reluat activitatea sexuala la 3 saptamani dupa nastere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa simptome si durata pare o infectie (si /sau) un corp strain ramas inauntru.
Mergi urgent la un consult medical, preferabil la un alt medic decat cu care ai nascut, particular, pentru o examinare atenra si ecografiere 3D!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai fă un timp pauză să se repare ce s-a mai răscolit pe acolo.

| Iote a răspuns:

Ai o infectie. Mergi rapid la medic.

| Jasmin3453 explică:

Nasterea a fost naturala