| Nicoleee9877679 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de niște sfaturi
Am 3 pisoiași de 11 zile, le au dat ochișorii acum 2 zile, totul a fost ok pana azi când i am verificat (ii tin in casa ), am observat ca unuia dintre ei i s-a închis un ochi.și nu cred ca este normal
Am mai avut pisoi in trecut dar nu am mai pățit asta
As vrea sa stiu dacă i s-a mai întâmplat cuiva și ce as putea face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace cateva zile, ca s-ar pueta sa nu fie nimic. Tine-l sub observatie 1 saptamana si daca nu-l deschide atucni s-ar putea sa stii sigur, daca are vreo problema.

| Nicoleee9877679 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc! De dimineața i s-a deschis ochiul, iar acum iarăși i s-a închis puțin, o sa îl las pana marți când deschide la veterinar

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nicoleee9877679):

Fiecare pisoias se dezvolta diferit si unii sunt mai inceti cu reflexele.
va creste si se va intrema. Ai grija sa manace si el cat manaca ceilalti de la mamica lui, si isi va revenii.