| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Buna sad am o intrebare de 3 zile ma ustura fața,tușesc, ma dor toate oasele: ma doare spatle,sub inima ma ințeapa,Cand respir ma ințeapa tot corpul, sunt fumator am 14 ani. Ma intreb daca am cancer...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns:

Ti-as recomanda sa renunti la fumat ca inca mai poti si nu devii dependent!

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Bai baiatule, odata la 3 zile, pui cate o intrebare de genul asta. N-ai cancer, dar un control psihiatric n-are de ce sa strice (desi slabe sanse sa te "repare" cineva).

| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns:

Din poza nu pare ca ai tu 14 ani dar totusi si eu fumez de la 13 ani iar acum am 17 ani si am patit si eu problemele astea ale tale si asta era doar cand ma apucasem prima data caci organismul meu nu era obisnuit cu tutunul! asta s-ar putea aplica si in cazul tau! Cel mai bine ar fi sa le zici parintilor si sa faci niste analize medicale!

| Ionuț_Eduars_1987 explică (pentru Cosmin_Ivancencu_1990):

Sa ma las?

| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns (pentru Ionuț_Eduars_1987):

Ti-as recomanda sa renunti la fumat ca inca mai poti si nu devii dependent!