| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Urgent. Ma dor plamanii cand respir pana cat de mult pot si ma mai inteapa si inima din cand in cand, ce pot face? Am cancer? Ca mi-e frica pot explica adica un fel de oftat, cand trag aer in mine la maxim, ma doar, nu ma ustura sau ceva ma doare si mi-e frica sa mai fumez ca poate am cancer, raspundeți va rog(DAU FUNDA)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Noi nu putem stii sigur ce ai numai medicul iti poate pune un diagnostic in urma consultului si a unei radiografii. Nu cred ca e vorba de cancer. Unii fumeaza decenii si nu fac cancer. O fi altceva la mijloc vreo brosita netratata care da dificultate la respirat de exemplu. Multa sanatate

| Ionuț_Eduars_1987 explică (pentru HazelEyes77):

Ce e aia brosita?

Răspuns utilizator avertizat
| Ionuț_Eduars_1987 explică (pentru sd190):

Costa bani sa imi faca o raza la plamani? Locuiesc in Romania piatra neamt

Răspuns utilizator avertizat