| TheHobbitNZ a întrebat:

Bună )

Am o întrebare mai ciudată

Deci
Mie îmi place muștarul pe pâine ???? câte un borcan odată 300 grame.

Intrebarea mea e dacă știți ce conține cei care aveți cunoștințe medicale și dacă e ok ceea ce fac.

Menționez că nu mănânc des, 1 dată pe lună, cam atât.

Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie pe borcan

| doctorandus a răspuns:

Google mustar + numele marcii si afli.

Iar astia care se tem de E-uri sunt paranoici.

| dullcat a răspuns:

Buna.Scrie pe eticheta ce contine.Te uiti si cauti fiecare ingredient in parte pe google.

| gabicoo a răspuns:

Daaaa! Este foarte normal.
Uite: Și mie îmi plac ciorapii de bumbac. Câte o pereche pe săptămână. O săptămână îi servesc cu smântână, cealaltă cu usturoi și tot așa.
Poftă bună.