| Daniela_Șipoș_2000 a întrebat:

Am o mică problemă. Am luat tratament cu ovule Cervugid, dar am făcut o cauză de 3 zile și apoi am revenit la tramanet. Am avut si contact sexual cu iubitul meu neprotejat, dar mi-a zis ca nu s-a întâmplat nimic, adică nu a lăsat în vagin. Menstruația trebuia sa imi vina pe 1 august si inca nu mi-a venit. Oare ovulele întârzie menstruația?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ovulele nu intarzie menstruatia. Poate fi doar o dereglare.
Iar pauza aceea ti-a recomandat doctorul sa o faci?