| Tedi04 a întrebat:

Buna,am o nelamurire, am 14 ani jumate si am 1.72 si 57 de kg, credeti ca e bine sau sunt prea inalt. mentionez ca fac fotba de 3 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ramai in jurul inaltimii acesteia esti foarte ok.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Nu esti prea inalt. Eu am 17 ani si 1.83 inaltimea deci mi se pare ca esti mai mult decat okay pentru varsta ta.
Bafta!

| byabubu a răspuns:

Daca ai facut sport corpul ti s-a dezvoltat mai bine, oricum nu cred ca vei mai creste pentru mult timp, de cand esti la inaltimea asta?

| Tedi04 explică:

De 3-4 luni am 1.72