| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Am fost racit...si îmi curgea nasul, normal.De câteva zile (2) ...cam de 2 ori pe zi mi se înfundă nara stângă si când suflu iese sânge.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Hei, de la atata suflat nasul ti s-a iritat mucoasa. Daca ti-ai pus picaturi e si mai probabil ca asta sa fie cauza. Incearca sa faci spalaturi nazale cu apa, sare si bicarbonat de sodiu.

| FloareDeLotis a răspuns:

Bună bea după cani de ceai cu lămâie