| Bebetei12Andora a întrebat:

Buna. Am o problema cu transpirația. Am zile când transpir doar la axila stânga și mirosul este unul de ceapa și zile când transpir la axila dreapta cu același miros de ceapa. Și in zona intimă transpir și miroase a ceapa. La fel atunci când fac sex îmi iese un miros urat din gura gen mucegai, metal.
Nu se pune problema de igiena, sunt stricta. Am urmat diferite tratamente dar degeaba. Dacă ați trecut printr-o experiența asemănătoare va rog sa îmi spuneți cum ați procedat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tine regim alimentar serios fiindca corpul este plin de toxine si nu le mai poate elimina.
Nu mai manca ceapa si usturoi iar pentru 3-4 sapatamani evita: prajelile, tocaturile, afumaturile, salamurile, carnatii, sucurile si alcoolul.
Tratamentele nu mai pot ajuta cu nimic, daca corpul nu elimina toxinele deja acumulate de foarte multa vreme in corp, pe care ficatul si rinichii deja afectati si probabil inflamati, nu mai fac fata sa le elimine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog sa îți faci analize, altfel nu o sa scapi de problema asta niciodată, sau la endocrinolog.