| Alexinho007 a întrebat:

Am o problema:la urechea dreapta,de cativa ani, mi-a crescut un semn(care seamna cu un semn de mama). Problema e ca acum ca acel semn e destul de mare si as dori sa scap de el.Ce as putea face? Si inca ceva:mai semne de mama pe fata din alea mai mici si si de alea as dori sa scap.Ce as putea face? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexRv a răspuns:

Bună!

Sistemul sanitar public, nu iți acoperă cheltuielile estetice. Dacă vrei o soluție sfatul meu este să consulți un dermatolog privat. El ți le va elimina cu:
-laser
-electrocoagulatie
-crioterapie
-chirurgie

Metodul, se va pune de comun acord intre voi. Sper că team putut ajuta. Baftă!

| Msl a răspuns:

Pai nu cred ca poti face mare lucru decat sa le acoperi cu putin fon de ten si pudra nu se vor mai vedea asa de rau.