| Morder a întrebat:

Buna
Am pe muschiul trapez drept o biluta mica (inauntrul lui) care daca stau in anumite pozitii ma doare ca si cum as fii primit un pumn in el, cateodata chiar si cand stau drept e foarte deranjant daca aveti idee ce poate fii dau FUNDA mercihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mary4048 a răspuns:

Ar putea fi un lipom(acumulare de grasime). Fara o ecografie nu vei sti precis..asa ca fa-o si opereaza chestia aia, fiindca e posibil sa creasca in volum.Sanatate!