| valentina_2642 a întrebat:

am probleme cu somnul si nu stiu cum sa trec peste.am incercat toate ceaiurile. nu reusesc sa ma odihnesc deloc. dimineata ma trezesc mai obosita decat m-am pus in pat. ce sfaturi imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Cel mai important este sa identifici problemele care te agita si nu te lasa sa te calmezi suficient cat sa adormi. Fa curatenie prin ele, ofera-le timp, atentie si sigur vei gasi si solutii.
In mod normal, dereglarile somnului indica mai degraba probleme de care se ocupa psihoterapeutii sau psihologii. Ei sunt si cei care recomanda medicatia sau vizita la un medic.
Succes!

1 răspuns:
| naturistul a răspuns:

Ceaiul este antiimflamator nu trateaza dereglarile veghe- somn, Trebuie sa primesc mai multe informatii.stevensegal83@yahoo.com