| melissa02 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa am un abdomen plat si nu stiu ce sa mai fac.Am facut abdomene, am alergat in fiecare zi...am incercat pe cat posibil sa mananc sanatas dar nici un rezultat.Mentionez ca am burtica doar in parte de jos de la buric, deasupra buricului sunt plata.Astept raspunsurile voastre.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4 Trebuie facute o data la 2 zile, cam 30 la inceput.Nu incerca cu picioarele intinse, deoarece este foarte greu.Nu conteaza cat alergi, deoarece prin alergare slabesti din picioare in special, iar abdomenele sunt pentru partea superioara, de aceea nu s-au vazut rezultate si in parte inferioara.Succes;).