| iakari a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am o durere insuportabila la mana dreapta nu stiu de la ce este imi apare doar noaptea si ma tine pana pe la 2 ziua apoi imi trece fara sa iau nici un medicament (nu in fiecare noapte odata la 2 saptamani poate chiar si la o luna )dar aceasta durere o am cam de vreo 3-4 ani, tot am zis ca trece dar nu trece a devenit un cosmar pentru mine uneori ma face sa plang durere incepe de la cot si se lasa tare spre palma si urca spre umar ce credeti ca ar pute fi dati-mi un sfat va rog mult. care ati avut aceasta durere si ati fost la medic ce va spus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andrei95 a răspuns:

Poate stai prea mult pe mana respectiva noaptea si eu am avut o perioada cand ma durea mana si am aflat ca dormeam aproape toata noaptea pe ea