| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Daca am dantura de sus perfecta doar ca jos am un dinte stramb, in sensul ca a crescut putin in spatele altuia iar restul dintilor sunt drepti crescuti doar ca nu sunt toti la acelasi nivel, mi-as putea pune aparat dentar? Daca da, cam cat ar fi costurile totale cu tot cu consultatii si etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Costurile ti le poate spune doar medicul, un aparat dentar e de la 10 milioane in sus, plus consultatii, schimbari de sarme... poate ajunge la o suma maricica

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

În locul tău aș merge la un stomatolog să întreb asta, pentru că nu mă costă nimic.