| IngerCazator a întrebat:

Am si eu o problema...
Acum cateva zile am nu stiu cum am reusit de am cazut si mi-a pocnit ceva la genunchi. Acum mi s-a umflat si nu pot sa indoi picioru mai mult de 90 de grade si nici nu am echilibru bun in picioru asta... Si ma deranjeaza...
Va rog sa-mi ziceti ceva poate niste exercitii ceva ca sa pot indoi bine picioru si sa am si echilibru bun.
Dau fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai fa un control la medic.Si vezi ce iti recomanda.Sa nu ai probleme cu rotula.Si te va afecta toata viata.

| painkilleeer a răspuns:

Mai bine te-ai duce la doctor si sa faci o radiografie ca sa stii cat de grav este.

| IngerCazator explică (pentru painkilleeer):

Nu este grav o prietena dea mamei este medic pe ambulanta si mi-a zis ca u este grav si mi-a dat o crema ca sa ma dau... Doar ca pe mine ma deranjeaza chestia ca nu pot indoi bine picioru si poate stie cineva niste exercitii ca sa-l pot indoi bine

| Vlad_Andrei_1998_mYL0 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti faci o radiografie...un prieten a avut aceiasi problema si cand s-a dus la medic i-a pus piciorul in ghips...nu prea stiu ce sa-ti mai zic