| GNICOLLE a întrebat:

BUNA!
As dori pareri despre Daily Kick & Sleep Tight Tea!
A slabit vreo mamica? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Nu stiu despre ceea ce zici tu dar eu iti recomand Canadian Tea.E foarte bun! Cauta despre el.Succes!

| GNICOLLE explică (pentru Aihao19):

Multumesc foarte mult.Se zice ca a ajuns foarte cunosc Tummy tea tox se numeste, iar varianta pe care am scris-o face parte din categoria celor care alapteaza..am comandat, sa vedem daca sunt ok. Ceaiul candaian nu stiu daca este bun alaptare.

1 răspuns: