| Safire17 a întrebat:

As dori si eu niste sfaturi sa imi dati... Bunicul meu s-a intors din spital acum 2 zile si a fost operat de stomac acum 2 saptamani asa... si acum mie mi-e frica de orice cand ma doare ceva (in special stomacul, piaptul putin [din cauza cresterii sanilor]) si mi-e foarte frica sa nu ajung si eu in spital, eu stiu ca nu am nimic dar asa mi-i se pare si imi vine sa plang din orice! As vrea niste sfaturi sa imi dati sau macar sa imi spuneti, este de la frica, sau cum se numeste "frica" asta.Va rogg, ajutati-ma cat mai repede!sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Of of of big grin nu cred ca vreun utilizator te poate ajuta...tu te poti ajuta mobilizandu-te sa te gandesti la ceva frumos. Daca tot stai sa te gandesti asa se va si intampla.Ce problema a avut bunicul tau?

| Safire17 explică:

Bulin, e mai mult de povestit, eventual daca mi-ai trimite un mesaj cu id-ul tau de messenger!