| joooyz987 a întrebat:

As vrea o metoda mai simpla de slabit, avand in vedere ca am 11 ani. Am aprozimativ 1.45m si 47.1 kg. M-am gandit sa mananc portocale. Ce dieta mi-ati recomanda pentru varsta mea? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alexandrucorsate a răspuns:

Sa ai pauze intre mese de 5-6 ore si intre mese sa bei apa. atat raised eyebrows

| lowfive a răspuns:

Una de bagat mintile in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metode de slabit aici http://dietapentrutine.blogspot.com bafta