| Euuw a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de slabit? Cea mai buna dieta?batting eyelashes fundita mare marelove struck

Răspuns Câştigător
| TotEuMa a răspuns:

Mananca putin si des, foarte des. Fa multa miscare, evita dulciurile daca se poate, ciocolata neagra stiu ca e foarte buna (sa aiba minim 75% ), mananca multe mere big grin. Hmmm thinking ar fi mai bine sa te duci la un nutritionist sa.ti recomande o dieta personalizata thinking

1 răspuns:
| TheodoraaIrinna a răspuns:

Pai multe persoane mananca numai anumite alimente. Poti sa mananci ca vrei si cat vrei dar in portii mici si sa te mai duci si tu sa faci miscare. La mine asta merge:*, acum si depinde de corp. Funda?:*