| Teo112 a întrebat:

As vrea sa imi pun aparat dentar. Eu cred ca doar pe partea de sus imi trebuie, partea de jos e perfecta, zic eu. Cam cat m-ar costa? As vrea niste sfaturi, preturi (de la cele mai mici la cele mai mari). Multumesc. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Am avut si eu si a costat in jur de 500 de EURO, nu o sa fie o procedura dureroasa asa ca nu te speria, lipeste niste bucati cu lipici pe fiecare dintre dinti si trebuie sa astepti in decurs de un an dupa care vor fi date jos, funda? big grin

1 răspuns:
| Drixie a răspuns:

Pai cel mai iefin aparat costa 450 de lei doar pe o parte. :\ stiu e foarte scum dar avem nevoie de el. si eu am purtat. sper ca te-am ajutat. te rog sa ma ajuti si pe mine cu o funda happy