| Robert5678 a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare.Am simtit o durere la penis, si cand m-am uitat, am vazut ca am un fel de iritatie acolo. Durerea se manifesta ca o intepatura ce pulseaza, din cand in cand. Daca imi dau joc pielea de pe penis, pe cap am ca niste bubite, dintr-una crescuse si un fir de par, iar daca o dau jos mai tare, observ ca si pielea din jur este iritata.Am ca un fel de bubite acolo. Poate fi doar o iritatie pe moment, ce trece cu cateva spalari, sau e ceva mai serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o infectie, cel mai probabil luata pe cale sexuala. Nu trece cu cateva spalari, ci cu tratament recomandat de dermato-venerolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine robert sunt ralukA si prietenului meu i s-a intamplat asta dar trece cu nu ceai de musetel