| Assunta_Lupsa_1993 a întrebat:

Astazi am avut antrenament de baschet iar eu am incercat sa ating inelul de la cos si mi-am luat viteza si am sarit foarte sus mai sus ca de obicei iar cand am aterizat efectiv nu stiu cum sa explic dar am simtit ca mi se sfasie abdomenul si am simtit un junghi sau fior fulgerare nu stiu cum sa explic si m-am speriat foarte tare si am stat ghemuita cateva secunde, iar dupa aceea am inceput sa fiu un pic slabita si imi simteam abdomenul ciudat si inconfortabil. La fel simt si acum si simt si o usoara duurere imi este foarte frica, mentionez ca nu am avut simptome de hemoragie nu am vomitat si nu m-a durut burta tare, va rog daca aveti idee de ce am va rog spuneti-mi, ajutati-ma, as fi foarte recunoscatoare.Va multumesc si astept raspunsuri, si daca am mai patit cineva ceva va rog spunet-mi.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Maioneza9 a răspuns:

Poate ti-ai intins muschii prea tare?

| Assunta_Lupsa_1993 explică (pentru Maioneza9):

Daa asta ar fi posibil, si asa plina de parca as fi balonata ma simt