| carla73838 a întrebat:

Buna, atunci când fac efort sau pur și simplu când stau, simt ca nu îmi ajunge suficient aer în plamani. In urma altor investigații medicale am făcut un set complet de analize și cele legate de inima mi-au fost bune. Simt nevoia sa casc și sa oftez atunci când simt ca nu îmi ajunge suficient aer. Sunt o persoana foarte emotiva și îngrijorată mereu, încerc sa scap de aceste griji. De la ce credeți ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Simt nevoia sa casc. când simt ca nu îmi ajunge suficient aer. ..De la ce credeți ca poate fi?"

și zici că ai un somn bun, așa vreo 7-8 ore măcar?

| carla73838 explică (pentru sierra1):

Da, simt nevoia sa oftez și sa casc pentru a mi lua aer ca lumea