| aRiianaa a întrebat:

Care ati folosit, pasta de dinti, pentru dinti sensibili. Isi face efectu? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blondissima a răspuns:

Da. Sensodyne chiar functioneaza.

4 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Eu am folosit Sensodyne si a fost buna

| aLLu17 a răspuns:

Eu am folosit Sensodyne si chiar functioneazawinking

| LysaLysa a răspuns:

Eu am folosit, si la mine si-a facut efectul, dar conteaza si de persoana si de gradul de sensibilitate al dintilor. happy

| Denissaaaassd a răspuns:

Da big grin, isi afce efectul al mine si-a facut, incearca@big grin