| tarantulaverde a întrebat:

Buna,cu vreo 2 ani in urma a fosty depistata la mine bola de inima tahicardia, ..parca am tratato noi atunci(pastile,aparat,spitalui)apoi am vregventat dansurilel,,,, insa le-am lepadat fiinda eram ocupata cu un concurs, si nu am mai mers la dansuri acum am 14 ani.si incem tot mai vregvent batai de inima, si ma doare, eu vreau sa stiu de la tahicardie mori? va rog sa-mi raspunda un medic sau un copil la fel cu aceasta boala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Hei,eu am trahicardie de mut timp am fost la medc de multe ori nu prea sa moare din asa ceva eu stiu multe despre acesta boala daca vrei zaratu. iulian si iti explic mai multe

| pcsick a răspuns:

Invata sa scrii corect pentru a te face inteleasawinking