| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi 1 pana la 2 kg pe luna? Merg la sala dar ce exercitii ar trebui sa fac? Ce sa nu mananc? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte bine dacă mergi la sală. Este timpul să înveți și să mănânci, mergi pe alimente sărace caloric dar care să asigure minimul de vitamine și săruri organismului pentru buna funcționare.
http://calorii.oneden.com/
Succes!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa nu mananci dupa ora 18 nimic, renunta la dulciuri si daca se poate la paine, consuma carne fiarta[stiu ca-i naspa]si fructe, garantat ca vei slabi

| greyhound a răspuns:

Cauta p3 int3rn3t o di3ta low-carb, tin3-t3 d3 3a si in combinati3 cu m3rsul la sala o sa slab3sti 4-5 kg p3 luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
O cum pot să învăţ să mănânc şi eu...
Mergi pe alimentaţie săracă în calorii,evită grăsimi,prăjeli, fereşte-te de dulciuri, alimente preparate industrial, evită sedentarismul, fă în continuare multă mişcare.
Te pup!

| ClassyAsFuck a răspuns:

Extensii,GENOFLECTIUNI, alergari, plimba-te cu bicicleta, plimba-te foarte foarte mult pe jos... sper ca te-am ajutat. FUNDA?big grin