| ClaraZ a întrebat:

Mama mia vazut pierce`ul in limbacrying si m-a pus sa il scotcrying. In cat timp se inchide gaura?cryingCa nu vreau sa renunt la elcrying, iar mama nu vrea sa auda de elcrying

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Te duci sa ti-l scoata acolo unde l-ai facut sau daca nu la spital. daca o iubesti pe mama ta, da-l jos!

| ClaraZ explică:

L`am dat deja joscrying, dar nu vrea sa renunt la elcrying

| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a răspuns:

Daca ai facut un pierce la doctor sau undeva intr'un loc cu servicii de calitate sunt slabe sanse sa se mai inchida gaura prea curand
Acum depinde de la om la om

| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

Hei pune'ti pierce invizibil sau o bucatica de ata sau ceva asemanator. nu stiu ce sa zic. poti sa ii explici de ce il vrei sau sa ii promiti ca o sa inveti mai bine anul asta.depinde in ce fel de relatii esti cu mama ta.
oricum. baftahappy