| anonim_4396 a întrebat:

Buna, daca mi au iesit la analize fosfataza alcalina si acidul uric scazute ce inseamna?
si colesterolul e 190, limita fiind 200

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea originala. Daca ai placerea sa te uiti, sper sa fie de ajutor.
Numai bine!

| mihaela000ela a răspuns:

Scuza-ma Lili..nu crezi ca ar fi mai bine, daca ai merge la un medic, care sa-ti interpreteze analizele?