| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa imi pun aparat dentar, dar maselele de minte nu mi-au iesit, trebuie sa fie extrase neaparat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu

| Sekim a răspuns:

Nu

| FolosescTpu a răspuns (pentru Sekim):

Vorbesti din experienta sau din auzite?

| adrianalbota1 a răspuns:

Da pentru ca daca iti pui aparatul denar si iti vor creste maselele in timp ce il ai, aparatul nu va mai fi bun pentru ca nu au forma facuta si pentru acele masele.