| Tourniquet a întrebat:

De cand am venit de la scoala (12:15) am o durere ingrozitoare de cap straight face.

Defapt, toata ziua m-a durut capul, m-a durut si rareori si burta.

Oare, oare sa-mi vina menstruatia? thinking

Mi-a venit in decembrie pentru prima oara pe 22, apoi luna ianuarie si februarie mi-a venit pe 26. straight face

Se aproprie sa-mi vina? straight face sau ce? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kayus a răspuns:

Citeste pe net : primele luni sunt ca niste furtuni, pana se echilibreaza balanta hormonala, da cred ca in principiu este normal, daca persista simptomele puteti merge cu mama dv, la medic. Am inteles ca pe 22 in decembrie a venit prima data, eu cred ca este normal, pana se aseaza lucrurile.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Posibil sa fie ovulatia. Sau poate esti racita.

| unicka a răspuns:

Sunt prea putine zile de la ultima menstruatie poate o fi de la stres, oboseala sau vreo raceala la burtica.

| Ea12345 a răspuns:

E prea devreme sa-ti vina la inceputul lui martie daca ai avut ultima oara la sfarsit de februarie.
Probabil esti putin racita... Fa o baie calda si te vei simti mai bine!kiss

| kayus a răspuns:

Sunt intr-adevar prea putine zile de la ultima menstra dar primele menstre sunt neregulate,
Anonim esti rautacios si n-ai personalitate.

| loredana2012 a răspuns:

Cred ca esti obosita, ia un paracetamol si odihneste-te. A trecut prea putin timp de la ultima menstruatie, mai ales ca februarie a avut si mai putine zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga krissylaughing Cum sa iti vina odata pe 22 si odata pe 26?laughing
Te rog frumos sa nu minti pentru ca s-ar putea sa ti se dea raspunsuri care sa nu te ajutelaughing!

| Sun_6934 a răspuns:

Se produc schimbari in organism, daca te deranjeaza mult mergi la medic.