| BuffaloSoldier a întrebat:

De cateva ore a inceput sa ma doara in partea dreapta a buricului in zona coastelor cand pun mana acolo sai stau jos. Oare de la ce e? e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ash87 a răspuns:

Du-te la doctor, Felix, sa n-ai apendicita sau mai rau. Du-te chiar daca intre timp ti-a trecut, e pacatoasa. Te palpeaza medicul si-ti zice imediat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi astazi la urgenta. Eu am patit-o grav din cauza asta.