| CezaraEM a întrebat:

Buna!
De cateva zile mi se intampla ceva aiurea, nu pot sa scot aerul din piept, adica ca un oftat....adica pot, dar mai greu! sad
De la ce sa fie oare? Precizez ca nu ma doare absolut nimic, ma simt ok...dar ma oftic de treaba asta, si nu am mai patit asa inainte!
Vi s-a intamplat si voua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Posibil sa ai ceva la inima, du-te sa-ti faci un control.

| CezaraEM explică (pentru SpikeSpigel):

Iau aspirina pentru inima, am auzit ca e indicata si buna! Ar putea trece? Mie frica de doctor sad