| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, am niste dureri(ca un fel de arsura ) sub buric, durere care duce cam pana in vezica. (cel putin asa simt).
Cand nu ma gandesc, nu ma mai doare. Piciorul pot sa-l ridic, daca mna ghemuiesc in pat nu ma mai doare, pot sa merg repede. Daca ma pun cu fundul pe ceva rece, iar ma doare. Am frisoane din cand in cand si nici nu am stari de voma.
Am facut o ecografie, si nu mi-a zis ca ar fi apendicita.
Deci, ce parere aveti? Sa fie in subconstientul meu, din cauza fricii, sau?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raluuk a răspuns:

straight face Hmmm... Dupa parerea mea, ori ai racit la burta, ori trebuie sa ai o vizita de la "Scufita Rosie" [si cred ca stii la ce ma refer cand zic asta]...

| anonim_4396 explică (pentru Raluuk):

Doar ce mi-a trecut.