| ovy3 a întrebat:

De doua saptamani si cv imi apar niste pete micute pe maini, picioare si burta. Am luat tratament o saptamana si nu am scapat de ele. Pe parscursul zilei imi dispar apoape toate iar dimineata sunt accentuate. Nu stiu cum sa scap de ele. Poate m-a puteti ajuta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ai cancer! Bai, prostule sau proasto, de ce nu te contactezi medicul de familie sa-ti faca un consult preliminar si dupa asta, daca ar fi cazul, sa iti faca o trimitere catre un cabinet medical specializat? Contacteaza un medic daca ai probleme, nu "doctorii" de pe TPU!

| ovy3 explică (pentru noktambul):

Vorbeste frumos in primul rand, iar in al doilea rand invata sa faci acordurile corect si apoi sa-mi dai mie lectii...tratamentul ala nu l-am luat din senin.tu ai cap dar minte iti mai trebuie.