| anonim_4396 a întrebat:

De la ce apare starea de greață, seara? Daca mănânc ceva, cat de puțin, am această problema. De vreo săptămână am această greata și nu știu care ar putea fi cauzele. Exclus o sarcină.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gastrita

| ngllllll a răspuns:

Nu se mananca seara Carnati, sunca, pastrama, Shaorma cu de toate etc. O supa lunga, si cu doua ore inainte de culcare. In niciun caz fasole, sa ai cosmaruri. Mare atentie ce mananci seara. Incerci si vezi ce iti face bine si ce nu.

| anonim_4396 explică (pentru ngllllll):

Nu mănânc așa ceva! E vorba de iaurt, fructe sau un covrig cel mult