| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, ce remediu recomandati pentru urechile infundate?
Am vazut o reclama care prezenta un spray special al carui continut umezea ceara.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un control la orl, eu asta am facut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu recomand un consult medical. Si eu m-am chinuit 1 saptamana cu o ureche infundata pana cand am ajuns la medic si am aflat ca nu ceara era problema ci un nerv inflamat responsabil de echilibru... si avand in vedere ca am ajuns prea tarziu pe urma 4 luni m-am chinuit cu ameteala

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să se spele pe urechi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la ORL, lasa spray-urile minune.