| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, in 4luni am dat 10kg jos, si cred ca tot o sa mai slabesc, mi s-a modificat si metabolismul, de cate ori mananc, pot sa am si 2 scaune pe zi, e normal asa? Si am mereu pofta de sex, mi se ridica mereu hormonii, sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, tine-o tot asa!

| relian a răspuns:

Ti se ridica hormonii, e bun si asa rau laughing nu stiam ca aia se ridica, dar cum spui tu.

Nu ai spus cate tone ai laughing citi ani, in rest totul este normal, esti brici asa, dai inainte, esti un om care are vointa, putini is cei care pot realiza asa ceva. Vorb serios, f greu renunta oamenii la mincare, atractia este f mare, putini is cei care reusesc, tu se pare ca stai f bine, asa ca mergi pana unde vrei sa ajungi.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru relian):

A-ti inteles da? daca vreti sa stati bine pe ciocan, faceti miscare laughing.