| andrada_3947 a întrebat:

Buna happy Eu de aproape 1 saptamana m-am apucat de sport si nu am mai mancat paine, fast food si asa mai departe. Ieri cand m.am urcat pe cantar arata ca am slabit 2 kg. Este posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Normallllllll felicitari! mancarea de la fast food este exrtaordinar de deunatoare organismului.deoarece nu este deloc naturala.prajelile,cartofii prajiti toate sunt daunatoare deoarece favorizeaza depunerea de colesterol si ingroasarea arterelor. miscarea este cel mai bun leac si cea mai buna sursa de sanatate.consuma multe fructe,bea multa apa,fa sport,renunta la grasimi,la prajeli,fast food,la multe paste(odata pe luna sa zicem, deoarece pastele contin glucide, de acid folic, vitamina B1, riboflavina, acid nicotinic, fier si seleniu,de care are organismul nevoie, dar nu exagera! painea neagra tot asa de preferinta sau painea prajita. fara alcool, tutun si nopti nedormite.o minte sanatoasa intr-un corp sanatos si zambetul pe buze mereu!

8 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Dap, este foarte posibil. Insa ai grija de stomacul tau si de alimentatie. Poti manca paine, insa neagra, graham dar nu alba. Eu am 5 ani de cand mananc paine neagra. Si am 45 de kg, la 1.57. aa si ak 24 de ani. Asa ca fa sport mult, dar mananca sanatos si regulat.

| Neighborhood a răspuns:

Doamne... laughing Pai daca cantarul iti arata ca ai slabit 2 kg, de ce mai intrebi? Normal ca este posibil! Vei slabi si mai mult daca alergi faci abdomene, si mananci mere! Dar ai grija ca merele te lesina din cauza sucului ala. Mananci si tu putin. si dupa fiecare masa, mananci 3 mere.winking

| DeEAஐ a răspuns:

Normal! dc te asteptai la mai mult?

| Ervin a răspuns:

Normal că e posibil, fără acele mâncăruri şi făcând sport slăbeşti mult. deci da, e posibil.

| andrada_3947 explică:

Nu, nu ma asteptam la mai mult! Ba chiar m.am mirat ca am slabit atata!

| Maria123 a răspuns:

Da si eu am patit exact la fel. laughing

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Da este posibil numa problema e ca iti fortezi organismu si s-ar putea sa te imbolnavesti grav ar trebui sa faci asta treptat si sa te cam consulti cu un medic sa iti dea niste sfaturi despre cea ce trebuie sa faci cu adevarat nu te lua dupa vorbe eu zic ca nu e de bine dar e doar un sfat tie ti se pare bine din cauza ca ai dat joswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a intamplat, da!