| iooaaand a întrebat:

Folosesc ovulele clotrimazol dar problema este ca nu se dizolva de tot, este normal asa? Va rog raspundeti care ati mai folosit si aveti habar. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Da, este normal.Trebuie sa stai intinsa, ca altfel cad, sau se scurg si nu e ok.
Stai in pat si lasa-le sa se dizolve cat mai mult posibil.

| iooaaand explică (pentru Felissa13Eden):

Mi.am pus aseara un ovul dar pana acum nu a curs deloc nimic. Am folosit si alt fel de ovule dar acelea le puneam seara si dimineata incepeau si se scurgeau dar acestea nu. Asta imi pune semne de intrebare.