| anonim_4396 a întrebat:

fratelui meu i-a aparut o basica pe o alunita pe spate! Este umflata si marisoara deci acopera toata alunita(este sigur basica). El de cateva zile s-a dus intr-una la mare, si e rosu pe spate.Credeti ca are vreo legatura cu asta? Ce inseamna adica,? tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elena_2321 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa mearga urgent la dermatolog.O basica pe o alunita poate provoca cancer de piele