| Addaaa99 a întrebat:

funidtsa
am mai pus o data int asta dar numi sa prea raspuns si vreau sa spun ca la problema a 2 a a vorbit matusa mea si nu pot merge nicaieri fara semnatura tataluicryingcrying
off nu stiu ce sa mai mai fac

haide sa va spun

Mama mea a plecat in italia in urma cu cateva luni

eu stau cu bunica si bunica cred ca este nubuna

ma cearta tot timpu din nimica na cant si eu dansez si zice cas nebuna si incepe sa tipe sa urle

dexemplu acum a pocnit stilca de suc in bucatarie si face ea ca ce so auzit copchila si incepe ea sa zica nu ca tu esti handicapata si mi fac in mai multe feluri ca dau foc la casa si ca imi da cu ceva si ma omoara si o inceput sa planga... bine na si eu fac putina mizerie dar strang pe urma...

Dar mai este un lucru

mie greata de ea

nu imi place cum gateste mai multe

si eu din cauza asta lesin si chestii din astea

nu stiu ce sa mai fac

noroc ca mai am o bunica ma duc la ea in vacanta sambata si dumnica si mai mananc

dar sa stiiti ca este un motiv

de care imi este greata

am vazut-o mai demult cum lingea capacul de la OALA! Yachss

si mie scarba na

nu stiu ce sa fac

va rog

sfaturi din cauza ei nici catelu nu il mai am ca mi zicea ca ma omoara chestii din astea si l-am dat

inf

va rog frumos multe sfaturi

multumesc mult

asa si mai am o problema

vam sps ca mama este plecata

si am vb zilele trecute cu ea si i-am povestit doar ca nu mananc si cauza

si a spus sa merg in itaia ca este frumos si bine si invat lima repede

dar nu vreau sa mer pentru ca aiceea am prieteni famila si tinand cont ca parintii meu sunt despartii si mi-e frica sa nu sufere tatasi mai multi

Si am hotarat sa merg in vacanta de iarna o saptamana sa vad cum este

si daca imi place ramn acolo dupa ce se termina anul scolar

EU AM DOAR 11 ANI!

va ro vreau si la asta raspunsuri multe

si ma scuzati ca am mancat niste litere dar tastatura de la laptop nu merge prea bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Esti nebunalaughing du-te in Italia cu maica-ta sa ai parte de ce vrei tu si de intelgerea ei, nu sta si indura ce-ti fac nebunii astia aici.

| Christa a răspuns:

Auleu, deci am stat 5 minute pana am dat pagina in sus si jos. Si crezi ca e mai bine sa stai aici cu bunica ta care te bate toata ziua la cap? E mai bine cu mama ta, ca ea iti poate oferii ceea ce ai nevoie. Doar ca nimeni nu stie cum o sa te obisnuiesti acolo. In fine. de ce nu stai cu bunica cealalalta? Ii explici ce s-a intamplat, si. poate are ea o solutie happy.

| lenta a răspuns:

..