| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la pădure și am fumat câteva țigări [ peste 5 ]. și am băut, iar a doua zi dimineață m-am trezit cu. să spunem răceala, vocea e schimbată. O fi de la țigări? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la țigări, băutură, fumul de la grătar.
Trece în 2-3 zile.
Pa, pa.

| Appedis a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Probabil. Am și băut, și poate așa e. Mersi

| MMihai a răspuns:

Mai repede, de la berea / vinul rece, decât de la țigări!

| LaChatte a răspuns:

Ha ha ha! era frig sau cald? poate ai ragusit! plus de asta, bauturile nu fac prea bine, betzivan mic ce esti!

| Appedis a răspuns (pentru LaChatte):

De fapt rolling on the floor bețivancă :p Era caaaald. în jur 30 de grade thinking

| LaChatte a răspuns (pentru Appedis):

Caldura+bautura+tigari=...ia mai du-te dreacu ca esti mort!

| Appedis a răspuns (pentru LaChatte):

laughing

| MMihai a răspuns (pentru LaChatte):

Nu e mort, că dacă era mort, nu scria întrebarea respectivă.

| LaChatte a răspuns (pentru MMihai):

Era o expresie big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Diavolcata a răspuns:

Probabil si de la tigari, dar cum ai fost la padure ai chefiut raguseala.

| MEIALI a răspuns:

Du-te la doctor

| AverageIAlex a răspuns:

Probabil ai ragusit.

| VeteranReintors a răspuns:

E de la frig trece cam in doua zile.