| dani97 a întrebat:

Het TPU, ieri am fumat 3 tigari, iar de dimineata cand m-am trezit a inceput sa ma doara si sa ma usture gatul... mentionez ca fumez cam 7 tigari pe saptamana. pot sa fac cancer la gat?

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

E din cauza ca esti la inceput. Trebuie sa ti se obisnuiasca organismul.

| borntotwerk a răspuns:

Nu poti face cancer la gat asa repede decat daca nu tragi in tine, mai ales ca nu fumezi asa mult..esti la inceput.de ast6a te ustura:-P

| blackworld a răspuns:

Da...cel mai bine incet incet redu nr lor apoi ia-ti una electronica...

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Daca te doare, nu mai fuma! poti avea probleme serioase